Na początku 2006 roku zawiązało się nowe stowarzyszenie, które przyjęło nazwę Olsztyński Klub Rajdowy, działające przy Olsztyńskiej Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania im. prof. T. Kotarbińskiego

Jako członek PZMot, zgodnie z zapisami w statucie, OKR zajmuje się propagowaniem sportów motorowych i integracją środowiska automobilistów. Obecnie członkami OKR jest blisko 200 osób - sędziowie sportów samochodowych, zawodnicy, sympatycy. Już w tej chwili jest to klub, który jest najliczniejszym w Olsztynie jeśli chodzi o wysoko wykwalifikowanych sędziów. Wszyscy nasi członkowie pracują społecznie oddając się wspólnej pasji - sportom motorowym.

Nasi sędziowie są  zapraszani do sędziowania innych imprez w kraju: Rajd Polski, Rajd Mazowiecki, Rajd Warszawski, Rajd Lotos, Rajd Świdnicki, Rajd Kormoran, Rajd Nowomiejski, Rajd Warmiński.

W miarę postępowania naszych przygotowań do poszczególnych rajdów, będziemy umieszczać  na stronie internetowej www.olsztynskiklubrajdowy.pl bieżące informacje.

Wszelkie pytania bądź sugestie proszę kierować na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Jeżeli chcesz przystąpić do nas i wspólnie realizować swoją pasję pobierz i wypełnij DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ , opłać składkę członkowską. Wypełnioną Deklarację prześlij na adres: OKR OWSIIZ ul. Artyleryjska 3f, 10-165 Olsztyn